Poznań, Impact 22 gniazdo globalistycznych szkodników.

Poznań, Impact 22  gniazdo globalistycznych szkodników.

Chcą nas sprzedać kawałek, po kawałku. Ideologia globalistów w Poznaniu walec WHO

Harari reset YOURSELF! - protest pod siedzibą MTP 11 i 12.05.2022

Impact22 to nie tylko targi biznesowe. To targi ideologiczne. Forsujące antyludzką i niebezpieczną ideologię transhumanizmu, czwartej rewolucji przemysłowej Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego. Codziennością ma być sztuczna inteligencja, internet rzeczy, biotechnologia, inżynieria genetyczna, złączenie człowieka z maszyną, świat bez Boga i duszy - a wszystko w imię interesów korporacji, które już teraz sprawują faktyczną władzę, a ostatnie dwa lata znacznie przyspieszyły ten proces. Piewcą tego jest Juval Noah Harrari, którego wykład otworzy tegoroczne targi.

 

Oburza legitymizowanie tych ideologii przez biorących udział w targach przedstawicieli rządu i władz lokalnych - premiera Mateusza Morawieckiego, ministra Adama Niedzielskiego i wiceministra Janusza Cieszyńskiego oraz prezydenta Jacka Jaśkowiaka. Oburza patronat instytucji państwowych. Wyrażenie poparcia powinno być dla nich śmiercią polityczną.

W związku z powyższym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP zaprasza wszelkie środowiska, organizacje społeczne i polityczne na protest pod budynkiem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Start 11.05.2022 o godz. 9:30 przy ul. Śniadeckich 60 (brama wjazdowa).

Tego samego dnia o 18:00 zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Domu Dźwięku ul. Sikorskiego 17/18 z przedstawicielami Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych.

Spotkamy się również na pikiecie kolejnego dnia o godz. 10:00 podczas drugiego dnia targów - 12.05.2022 w tym samym miejscu.

Nawołujemy do bojkotu firm zaangażowanych w tę inicjatywę.

Nasze ciała i przyszłość nie należą do służących korporacjom urzędników.

Relacja z Poznania Strażnicy wolności TV:

">